Pronájem sportovních koní

 

Co je vlastně myšleno PRONÁJMEM SPORTOVNÍCH KONÍ ?

Snažíme se podporovat všechny jezdce – začátečníky, pokročilé a mládež v jejich úsilí naučit se zvládat partnerství s koněm, které může být opravdu velmi pevným poutem na celý život. Poskytujeme jim v rámci Jezdecké školy vybrané koně, na kterých se učí základům nebo konkrétním manévrům různých disciplín. Jezdecká škola je začátek výuky. Tam se naučíte, jak o koně pečovat, jak ho nasedlat a jak mu říci, co chcete, aby tomu správně porozumněl. Po zvládnutí potřebných hodin k těmto dovednostem trenér vyhodnotí, zda jste schopni se o koně postarat a zvládnout ho v sedle. To je předpoklad pro další postup.

Pokračováním je pronájem koně. Je to vlastně takové malé vlastnictví, kdy můžete s koněm strávit volný čas nejen v sedle, ale i péčí o něj. Vše za dozoru trenéra. S takto pronajmutým koněm se můžete vídat např. 2x týdně na dobu delší než je klasická jezdecká hodina.

Koně, které nabízíme mají samozřejmě různou úroveň pro různě zdatné jezdce. A to je odlišeno i finanční částkou. Ti pokročilejší si můžou pronajmout koně, který je naučí konkrétním manévrům v různých disciplínách. Podle výběru disciplíny, kterou byste chtěli zkusit, vám pronajmeme koně. A vrcholem vašeho snažení může být účast na závodech, kde budete mít od nás kompletní servis (odvoz, přihlášení, trenéra aj.) vč. zkušených závodniček.

Tímto projektem chceme otevřít cestu talentovaným dětem, mládeži a dospělým, kteří mají odvahu a mají rádi sportovní výzvy. A jízda na koni k nim určitě patří.

Nemusíte si hned kupovat vlastního koně, přijďte k nám si vyzkoušet, zda máte trpělivost a chuť mít za partnera právě koně.

 

Facebook